I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie

I LO PUL Wołomin

Klasy mundurowe
I LO PUL Wołomin

Wszyscy uczniowie w ramach Edukacji MUNDUROWEJ realizują PRZEDMIOTY: edukację wojskową, edukację policyjną, edukację pożarniczą, edukację ratowniczą, szkolenie strzeleckie, samoobronę i techniki interwencyjne oraz rozszerzone zajęcia WF.

KLASY HUMANISTYCZNE:

przedmioty rozszerzone: j.polski, j.angielski, geografia (lub historia)
drugi język do wyboru: j.niemiecki, j.francuski

CYBER-KLASA:

przedmioty rozszerzone: matematyka, j.angielski, informatyka
drugi język do wyboru: j.niemiecki

KLASA POD PATRONATEM MKS WICHER KOBYŁKA:

przedmioty rozszerzone: j.polski, j.angielski, geografia
drugi język do wyboru: j.niemiecki

UWAGA !

LICEA MUNDUROWE PUL

nie są w powszechnym naborze elektronicznym!

Podanie należy wysłać na adres mailowy szkoły wolomin@pulliceum.edu.pl , lub osobiście złożyć w sekretariacie.

Objaśnienia, krok po kroku:

1. Wysłanie mailem na adres sekretariatu (wolomin@pulliceum.edu.pl) podania do szkoły, lub osobiste złożenie podania w sekretariacie.
  2. Udział w Dniu Otwartym Szkoły - 26 kwietnia 2024r. (piątek) godz. 13.00. Boisko KP PSP w Wołominie, ul. Sasina 15
  3. Test sprawnościowy i rozmowa kwalifikacyjna:

TEST SPRAWNOŚCIOWY - 23 maja (czwartek) godz. 15.00. Boisko OSiR Wicher Kobyłka, Napoleona 2A, 05-230 Kobyłka

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA - 24 maja (piątek) od godz. 12.00 (w godzinach podanych Kandydatowi na teście sprawnościowym), siedziba szkoły ul. Laskowa 4, Wołomin

4. Złożenie oryginalnych dokumentów przez zakwalifikowanych Kandydatów do sekretariatu szkoły: Zaświadczenia OKE o wynikach egzaminu ośmioklasisty, Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, Dwóch podpisanych zdjęć.
  5. Podpisanie umowy o naukę i uzupełnienie zaświadczenia lekarskiego.
  6. GRATULACJE ! WITAMY W I LO PUL  WOŁOMIN ! POWODZENIA !

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowę kwalifikacyjną kandydat odbywa przed komisją (min. dwóch nauczycieli PUL, z czego obowiązkowo jeden musi być nauczycielem edukacji mundurowej PUL).

Warunki przyjęcia

Zakres testu sprawnościowego - 3 próby

• Bieg na 800 m
  • Rzut piłką lekarską (3 kg)
  • Bieg po "kopercie" 3m x 5m

• Bieg na 1000 m
  • Podciąganie na drążku nachwytem
  • Bieg wahadłowy 10m x 10m

Liceum PUL Wołomin

Wybierz mądrze

PUL to liceum, które daje perspektywy

Liceum Mundurowe Wołomin

Co Cię najbardziej interesuje?

Wojskowa

W ramach Oddziałów Przygotowania Wojskowego. Współpraca Z MON i Wojskiem Polskim.

Pożarnicza

We współpracy z Akademią Pożarniczą w Warszawie i Komendami Powiatowymi Straży Pożarnej.

Ratownicza

We współpracy z WOPR. Aby ratować osoby, którym zagraża niebezpieczeństwo…

Policyjna

We współpracy z Komendą Główną Policji, Komendą Stołeczną i Komendami Powiatowymi.

20 lat tradycji

Szkoły
Mundurowe PUL

I Licea Ogólnokształcące Płockiego Uniwersytetu Ludowego funkcjonują od roku 2004r. jako niepubliczne placówki oświatowo-wychowawcze o uprawnieniach szkół publicznych, realizujące wszystkie założenia ustawy o systemie oświaty.

Chcesz wiedzieć więcej?

O PUL Kadra Absolwenci